Четверг, 24-08-2017, 03:22 | Вхід

Новини міста


Вісті з сесійної зали міськради

10 листопада відбулося пленарне засідання 14 сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, на якому із 26 обраних  депутатів був присутній 21. У роботі сесії взяли участь заступники міського голови С.Ю. Шрамко та А.І. Лахач, керуючий справами виконавчого комітету міськради Л.А. Верескун.

Заслухавши звіт головного бухгалтера ради Л.П. Рябчинської, депутати затвердили звіт про надходження та використання коштів загального та спеціального фондів міського бюджету Лохвицької міської ради за ІІІ квартал 2016 року в  наступних  обсягах: по доходах загального фонду  – в сумі  12979034,00 грн.,  спеціального фонду   – в сумі     3598985,00 грн.; по видатках загального фонду –в сумі 11826903,00 грн., спеціального фонду – в сумі          2461065,00 грн. Як відмітила доповідач, дохідна частина міського бюджету  за вищевказаний період виконана на 111 відсотків.

Два депутатських рішення того дня стосувалися архітектурної сфери міста. Депутати проголосували за вирішення питання щодо  передачі нерухомого майна державної форми власності – будівлі колишньої синагоги  – у комунальну власність  територіальної громади Лохвицької міської ради для подальшого її  використання як об’єкта соціально-культурного призначення. Прийняти у комунальну власність Лохвицької міської ради розташований по вул.  Героїв України пам’ятний знак «Жертвам Голодомору і політичних репресій» – рішення, яке здобуло одноголосну депутатську підтримку.

Так само, як і питання про затвердження порядку розгляду електронних петицій  – це форма колективного звернення громадян, що здійснюватиметься  через  веб-сайт міської ради. Будь-хто з небайдужих мешканців територіальної громади зможе означити проблему, що на їх думку потребує вирішення, чи внести пропозицію щодо соціально-економічного чи культурного розвитку міста Лохвиця та села Криниця, і як тільки-но вона набере 50 голосів однодумців – питання відправлятиметься на виконання. Тобто, найближчим часом у дію вступить новий механізм  комунікації громадянського суспільства і міської влади.