Четверг, 24-08-2017, 03:22 | Вхід

Новини міста


Вітання для довгожительки

10 жовтня 2016 року – особливий день для  лохвичанки Парасковії  Гнатівни Головко. Сьогодні на її поріг ступило поважне 95-річчя. З цієї нагоди секретар Лохвицької міської ради Т.В. Даценко та керуючий справами виконавчого комітету Л.А. Верескун з квітами, солодкими дарунками та щирими побажаннями здоров’я і многія літа відвідали вдома поважну ювілярку.

Голодомор, коли в місті люди їли листя з липи, Велика Вітчизняна війна, коли фашисти безжально розстріляли майже три сотні лохвицьких євреїв, коли її, як і багато тодішніх дівчат і хлопців, забрали на примусові роботи до Німеччини, – все пережите Парасковія Гнатівна чіпко тримає у своїй пам’яті, бо то, хай і стражденна, але особиста історія її життя, в якому пізніше  знайшлося місце і для трудового подвигу – чотири десятиліття віддала жінка нелегкій роботі на цегельному заводі.

Тож за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у суспільне життя територіальної громади та з нагоди 95-ої річниці від Дня народження лохвичанку Парасковію Гнатівну Головко нагороджено Грамотою міської ради.