Вторник, 26-09-2017, 18:16 | Вхід

Новини міста


Всі на Купальське свято!

Початок липня несе нам традиційне, але від того не менш чудове та феєричне свято – Івана Купала. Це день радості і чистоти, єднання людини з природою рідного краю.

Та як відомо, найкраще свято – те, яке добре підготовлене. Наразі багато людей докладають своїх господарських і мистецьких старань, аби міське масове гуляння, заплановане на 19 годину 6 липня, сподобалося громаді.

Вже традиційно творчим осердям заходу виступають працівники районного Будинку культури, які  об’єднавшись з мешканцями міста – учасниками художньої самодіяльності – у народний аматорський театральний колектив, цього разу презентують увазі вимогливої лохвицької публіки виставу під назвою, котра говорить сама за себе, – «Гнат-слідопит і Квітка Папороті». А доки дорослі слідкуватимуть за веселими подіями спектаклю, дітвора матиме змогу насолодитися різноманітними ігровими атракціонами.

Перетягування канату, бій з мішками та біг у ластах – це лише короткий перелік конкурсів, розрахованих на тих, хто захоче і сам посміятися, і людей посмішити. А міська рада, звісно ж, подбає про призи для веселих сміливців.

А виступ зірки «Х-фактора» Олега Кензова, запалення очищаючого купальського багаття та нічна дискотека обіцяють стати найпалкішими моментами  купальської феєрії.

Про те, аби дійство відбувалося у комфортних для мешканців та гостей міста умовах, дбають міські комунальні служби. Робітники служби благоустрою вже приготували галявину, косарками підрівнявши її трав’яний покрив. Завчасне облаштування майбутнього вогнища – теж їхня турбота. І вже безпосередньо у день проведення свята працівники КП «Лохвиця-сервіс» встановлять сцену, де й будуть розгортатися всі творчі події купальської містерії.

На фото: на робочу нараду по питанню проведення свята у кабінеті секретаря міськради Т.В. Даценко зібралася  ініціативна група; завдяки робітникам міської служби благоустрою галявина у Сосновому парку до проведення міського масового заходу готова.