Воскресенье, 24-09-2017, 23:18 | Вхід

Новини міста


З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ ХОКЕЙНОГО МАЙДАНЧИКА – КУЛІШ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

«Всі на каток!» – відколи у грудні у нашому місті любителі хокейних баталій навпроти гімназії №1 залили льодовий майданчик, саме за таким бадьорим принципом відпочивають десятки юних і дорослих мешканців Лохвиці. Адже про те, щоб у нашому місті був каток, давно мріяли  і дітлахи, і гравці хокейної команди «Лохвицькі піраньї», які, власне, й ініціювали його спорудження на території міста. І втілювали свою ідею не тільки власними руками, а й коштами.

Лохвицька міська рада зі свого боку всіляко підтримала ентузіастів, взявши на себе турботи по облаштуванню освітлення льодового майданчика: завдяки 6-ти встановленим електроопорам, на яких розмішено ліхтарі з економними світлодіодними лампами, всі бажаючі можуть відпочивати на катку допізна. Також  міська рада подбала про забір води для заливки льодового майданчика. Та згодом встановила лавочки для перевзування.

А 13 січня з ініціативи міської ради відбулося урочисте відкриття льодового майданчика, на якому Лохвицький міський голова Віктор Радько за активну участь у культурно-спортивному житті громади, популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді, надану благодійну допомогу в облаштуванні хокейного майданчика та піднесення іміджу міста Лохвиця  нагородив грамотами міськради Олега Гордіяна, Сергія Телюка, Богдана Ємця, Костянтина Гирю, Ігоря Ємця, Сергія Скидана та Володимира Інденка.

Звісно ж, родзинкою вечора став хокейний турнір, у якому зіграли ХК «Лохвицькі піраньї» та гості міста – ХК «Лубни» і ХК «Гадяч».

Після цікавої, захоплюючої гри, яку продемонстрували команди, смачний куліш від міського голови неабияк потішив і гравців, і вболівальників.