Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Загальноміська толока у Сосновому парку

22 квітня міський Сосновий парк змінив свою звичну спокійну атмосферу на трудову. Загальноміська толока, перенесена на цей день через погодні умови, хоч і знову мала всі шанси бути зірваною дощем, таки відбулася.

Трудові колективи деяких організацій та установ, не чекаючи визначеного дня, ще на тижні прибирали відведені їм ділянки на території парку, що свідчить і про їх добросовісність, і про те, що лохвичани дійсно люблять Сосновий парк і демонструють бажання бачити його впорядкованим, докладаючи до цієї спільної справи свою особисту лепту.

 А у п’ятницю до діла взялися працівники решти із 42-х підприємств, установ та організацій міста. І, варто сказати, із поставленим завданням впоралися старанно: вирубали бузинові однолітки, що на минулий рік загрожували перетворитися у міцну поросль, визбирали старі падалишні гілки і винесли це все на галявини для подальшої утилізації.

Прикладом добре спланованої, а отже продуктивної роботи можна назвати впорядкування території вздовж так званої молодої сосни. Здійснили його працівники ТОВ «Амавір», з’явившись на прибирання повним складом та «озброївшись» відповідним інструментом, в тім числі бензопилою. А працівники «Укртелекому» скооперувавшись з викладацьким і студентським колективами Лохвицького медичного училища та домовившись про зручний для розчистки території час, гуртом попрацювали ефективно. В результаті: відведена їм ділянка – у бездоганному стані.

         Дякою за плідну роботу для всіх трудівників став смачний куліш, про приготування і роздачу якого подбала міська рада.

 Та турботу про зелені легені нашого міста буде продовжено. Нині пріоритетним завданням для Лохвицької міської ради є розрідження 2 гектарів молодих дерев (справа від асфальтованої доріжки, що веде у Сосновий парк), заплановане на травень 2016 року. Адже треба провести освітлення та дати волю сосонкам, аби насаджені на цій ділянці дерева набували сили і своїми стрункими рядами радували лохвичан.