Понедельник, 25-09-2017, 09:54 | Вхід

Новини міста


Засідання постійної депутатської комісії

Серед питань, які обговорювалися 23 лютого 2016 року на черговому засіданні депутатської комісії з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів Лохвицької міської ради за участю секретаря міської ради Даценко Т.І., заступника міського голови Шрамка С.Ю. та в.о.головного бухгалтера Шкирі Т.І., було направлення вільного залишку коштів, що утворилися в зв'язку з перевиконанням міського бюджету станом на 01.01.2016 року.
За одностайним голосуванням членів комісії прийнято рішення рекомендувати сесії міської ради профінансувати оплату фактично виконаних послуг по розчищенню вулиць міста від снігу під час інтенсивних снігопадів цієї зими, наданих КП «Лохвиця», ДП «Лохвицький шлях», ПП «Шугай О.О.» та іншими підприємствами та організаціями міста й району.
Також було розглянуто питання участі міської ради в співфінансуванні проекту «Будівництво об'їзного низьководного мосту через річку Сула біля міста Лохвиця Лохвицького району Полтавської області». Комісія погодила проект рішення по даному питанню з певними умовами, серед яких і необхідність звернення міської ради до Лохвицької районної ради щодо фінансової підтримки в цьому питанні.
Було розглянуто і питання щодо придбання пакетів для сміття для забезпечення діяльності КП «Лохвиця».
Одноголосно комісією підтримано проект рішення щодо придбання техніки та меблів для обладнання робочих місць штатних працівників міської ради в зв'язку з прийняттям органами місцевого самоврядування повноважень у сфері реєстрації місця проживання громадян.
Рекомендує комісія оплатити за рахунок міського бюджету послуги  по  поточному ремонту водопровідної мережі в м.Лохвиці по вул.Журавського та внести зміни до програми «Лохвиця має талант» (без коригувань бюджетних призначень).
Результати роботи комісії направлено на розгляд колегії міської ради.