Понедельник, 25-09-2017, 09:59 | Вхід

Новини міста


Засідання постійної депутатської комісії

 До порядку денного 6-ої сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, що запланована на 15 березня цього року винесено 15 проектів рішень, що стосуються земельних питань на території ради. 14 березня комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, водно-земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища розглядала ці проекти рішень за участі доповідача – провідного спеціаліста міської ради С.М.Шевчика, секретаря ради Т.В.Даценко та заступника міського голови С.Ю.Шрамка. Доповідач зазначив, що більшість питань – це надання у власність та користування присадибних земельних ділянок громадянам міста. У членів комісії питань щодо цього не виникло.
Довгоочікуваним було питання передачі в користування земельної ділянки у зв’язку з переоформленням спадщини на нерухоме майно Мельнику В.О., через зволікання якого міський бюджет недоотримав значну суму коштів. Ще деякі підприємці бажають продовжити своє право користування земельними ділянками під своїм нерухомим майном шляхом укладення нових договорів оренди. Заперечень по цих питаннях не виникло, тільки уточнили, що термін оренди має становити 5 років.
Останнє питання про внесення змін до рішення 56 сесії Лохвицької міської ради від 17.02.2015 №8 викликало жваве обговорення. Цим рішенням були встановлені ставки земельного податку на 2016 рік, зокрема для земельних ділянок, які перебувають постійному користуванні юридичних осіб з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ця ставка дорівнює 12% від нормативної грошової оцінки. Внаслідок цього до міської ради звернулася Голова правління Лохвицької райспоживспілки з проханням внести зміни до цього рішення та змінити ставку податку з 12% на 2%. Члени комісії вважають, що це замало, тому пропонують розглянути це питання детальніше на колегії ради.
В черговий раз розглядались питання передачі земельних ділянок гр. Лихвар О.К. та гр. Власенку А.М., які знову викликали багато протиріч. Вирішено ще раз обговорити ці проблемні питання на колегії ради.