Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Засідання виконавчого комітету міської ради

На черговому засіданні виконкому міської ради, яке відбулося 15 червня, були прийняті рішення по ряду актуальних для заявників питань.

Так районній громадській організації Радикальної партії О. Ляшка надано дозвіл на встановлення агітаційного намету біля магазину «АТБ» по вул. Перемоги, 1. Рішенням членів виконкому надано дозволи фізичній особі – підприємцю та ТОВ «ВП «Панорама» на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (наземних щитів) за адресами: м. Лохвиця, вул. Шевченка, 25-В (терміном на 5 років) та по вул. Героїв України, 108/1, вул. Шевченка, 102/1, вул. Героїв України, 110/1 (терміном на 3 роки). Дозвіл на переобладнання службової квартири під індивідуальне газове опалення надано лохвичанину, який мешкає в будинку №26  по вул. Героїв України.

 Рішенням виконкому трьом об’єктам нерухомого майна (що знаходяться на вул. Покровська та вул. Ватутіна)  присвоєно самостійні адреси. Задоволено також прохання заявників, що звернулися з питаннями про уточнення назв вулиць: вулицю 2-й відділок радгоспу імені Мічуріна, вулицю Федоряки, 23 та вулицю ІІ відділок Мічуріна вирішено вважати  вул. Мічурінська.

У зв’язку з будівництвом магазину «Колосок», його власнику надано дозвіл на розміщення тимчасового торговельного намету перед існуючим павільйоном по вул. Героїв України, 14/39 в м. Лохвиця, а для магазину «Хвилинка», що знаходиться в м. Лохвиця по вул. Героїв України, 25, встановлено режим роботи (з 7.00 до 23.00). 

На засіданні було прийнято ряд соціально спрямованих рішень: від плати за харчування у ДНЗ №2 «Орлятко» звільнено дитину із сім’ї громадянина, мобілізованого до зони проведення АТО та надано одноразову матеріальну допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових питань 6-ти мешканцям територіальної громади.  

Затвердження тарифів з централізованого водопостачання і водовідведення КП «Лохвиця-сервіс»  – питання, яке викликало тривале обговорення серед членів виконавчого комітету. Необхідність перегляду тарифів зумовлена здорожчанням енергоносіїв, зокрема підвищенням плати за послуги з електропостачання – на цьому акцентувала економіст  комунального підприємства М.І. Дейнека.  Не вдарити по гаманцю пересічного громадянина – таким був мотив у членів виконкому при обговоренні теми підняття тарифів. Підрахувавши, що при підвищенні тарифів на водопостачання і водовідведення лохвичани до місячної плати за комунальні послуги вимушені будуть додати лише від 2 до 4 гривень (за кожну), члени виконавчого комітету затвердили тарифи

на послуги з централізованого водопостачання:

  • для населення – 6,50 грн/куб.м,
  • для бюджетних організацій – 18,48 грн/куб.м,
  • для інших організацій – 19,93 грн/куб.м;

  з централізованого водовідведення:

  • для населення – 8,55 грн/куб.м,
  • для бюджетних організацій – 19,80 грн/куб.м,
  • для інших організацій – 20,50 грн/куб.м.

Згідно з рішенням виконкому, встановлені тарифи вступлять у дію з 1 серпня 2016 року.