Понедельник, 25-09-2017, 10:01 | Вхід

Новини міста


Засяяли вогні Головної новорічної ялинки міста

Вже традиційно напередодні Нового року та Різдва Христового в міському сквері героїв України з'являється зелена лісова красуня, одягнена в святкове новорічне вбрання.

Поява Головної новорічної ялинки міста на цьому місці є символічним, адже саме на території скверу лохвичата та лохвичани, гості міста проводять своє дозвілля під час різноманітних свят та масових гулянь.

Ось і цього року працівники міських комунальних служб сконструювали там чудову ялинку на радість дітям і дорослим.

А урочисте відкриття Головної новорічної ялинки міста відбулося в один із найсвітліших і найрадісніших днів у році – в День Святого Миколая, коли вся християнська родина вшановує Святого Миколая – покровителя дітей. У переддень цього дня дітлахи сподіваються на диво. Вони звертаються до Чудотворця зі своїми проханнями і щиро вірять у те, що їхні мрії здійсняться.

Саме цього дня одним із гарних подарунків для дівчаток та хлопчиків міста і стало відкриття Головної новорічної красуні.

Почесну місію виконав міський голова Віктор Радько, який привітав всіх присутніх із радісним Днем Святого Миколая та з очікуванням приходу новорічно-різдвяних дивовижних свят. Від імені Лохвицької міської ради та від себе особисто побажав їм усім зростати здоровими та щасливими, радісними та веселими, аби зігрівало їх тепло і ласка родини, рідних та друзів, а свята рука Миколая Чудотворця щоб завжди була над їхніми голівками як оберіг!

Після відкриття головної новорічної прикраси міста дружня дитяча юрба хлинула до актового залу районного Будинку культури, де на них чекала святкова програма.

Казкові герої, музика, танці, спів та Святий Миколай стали головними атрибутами гарного настрою, сміху та радощів глядачів в залі.