Вторник, 19-09-2017, 15:40 | Вхід

Новини міста


Завітайте на виставку «Вишивана Україна»!

Українська народна вишивка – це  творіння рук і сердець багатьох поколінь майстрів, в основу якої покладено традиції народного мистецтва, це спостережливість, вигадка, смак, різноманітність кольорових поєднань, орнаментальних мотивів і форм.

А ще з вишиванкою пов'язана вся багатовікова історія українського народу.

У Лохвицькій районній централізованій бібліотечній системі з нагоди свята – Дня вишиванки, що цьогоріч припав на 19 травня, проводиться  загальносистемний масовий захід «Мистецьке намисто «Цвіт вишиванки», в рамках якого організовані книжкові виставки – інсталяції, для читачів проходить вікторина «Українське вишиване мистецтво», зустрічі з місцевими вишивальницями та інші заходи.

Бібліотечні працівники  долучилися до відзначення в Україні Дня вишиванки— всеукраїнського свята національної єдності, покликаного зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національної вишитого одягу та об'єднати українців. З нагоди свята вони продемонстрували власні найрізноманітніші вишиванки.

До Дня української вишиванки в Лохвицькій ЦРБ ім. Г.С.Сковороди була  оформлена виставка «Вишивана Україна», де представлені художні вишивки, виготовлені нашими користувачами,  – як дітьми, так їх мамами та бабусями.

Бажаючих більш детально ознайомитися з історією національного вбрання українців, символами у вишивці та їх значенням ми запрошуємо переглянути  книжково-ілюстративну виставку «Вишивана Україна», що знаходиться в читальному залі Лохвицької центральної районної бібліотеки. Також до уваги читачів ми пропонуємо журнали «Українська вишивка», «Вишиванка». «Бісер», «HAND MADE».

Запрошуємо вас завітати  до бібліотек Лохвицького району!