Четверг, 24-08-2017, 03:21 | Вхід

Новини міста


Збройним силам України присвячується

6 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України.

Професія військового — одна з найпочесніших у світі. Ці люди стоять на варті миру та спокою. Разом із витривалістю та незламністю вони несуть у своєму серці добро, патріотизм та чесність, що змушує усіх людей із повагою ставитися до них. Сьогодні українська спільнота відзначає 25-ту річницю утворення національної армії. Ми, українці, пишаємося  своїм військом і довіряємо йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах, – про це йшлося у вітальних виступах першого заступника голови РДА О.І. Папірненко, провідного спеціаліста відділу організаційно аналітичного забезпечення ради та загальних питань виконавчого апарату районної ради В.П. Солонухи, заступника військового комісара Лохвицького районного військового комісаріату майора Р.М. Піддубного, який вручив 10-ти мобілізованим військовослужбовцям нагрудний знак «Учасник АТО».

– Від усієї лохвицької громади, від імені депутатського корпусу Лохвицької міської ради та від себе особисто сердечно вітаю всіх із Днем Збройних сил України, що уособлює мужність і героїзм оборонців рідної землі, – з такими словами звернувся до присутніх Лохвицький міський голова В.І. Радько. Мирного неба, міцного здоров’я добробуту, витримки та  стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові побажав він захисникам-військовослужбовцям.  

Хвилиною мовчання пом’янули лохвичани світлу пам'ять полеглих на сході земляків, які віддали свої життя за незалежність нашої держави, за мирне небо над нашими головами… Стоячи слухали люди і пісню «Пливе кача по Тисині…», що в повній тиші акапельно линула зі сцени…