Вторник, 19-09-2017, 15:43 | Вхід

Новини міста


Зі святом, шановні медики!

Щирі слова вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – звучали на урочистому заході, що відбувся сьогодні у приміщенні райдержадміністрації.

Споконвіку саме здоров’я цінувалося людьми більше за скарби та всілякі надбання. Глибокі знання та високий професіоналізм у поєднанні з найкращими людськими якостями ставлять медпрацівників на особливе місце у суспільстві. А діяльність у такій благородній та необхідній сфері, як медицина, – почесна та глибоко шанована в усьому світі. Саме про це говорили у своїх виступах гості свята – голова районної ради А.О. Храпаль, депутат обласної ради М.М. Бондар, Заводський міський голова В.В. Сидоренко, Лохвицький міський голова В.І. Радько, головний лікар Лохвицької центральної районної лікарні В.В. Бурлей, головний лікар КЗ «Лохвицький центр первиної медико-санітарної допомоги» М.І. Лисенко, голови профспілкових комітетів А.В. Матюшенко та Л. О. Панченко.

 Серед низки нагород, отриманих кращими працівниками медичної галузі нашого краю були й грамоти та цінні подарунки від Лохвицької міської ради. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я мешканців територіальної громади Лохвицької міської ради та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника – грамотами нагороджено завідуючу Лохвицькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини, лікаря загальної практики – сімейного лікаря КЗ «Лохвицький ЦПМСД» О.В. Ложечник, лікаря акушера-гінеколога Лохвицької ЦРЛ Н.І. Дроб’язко, водія медичного транспорту ЦПМСД І.Ф. Цися, статистика медичного інформаційно-аналітичного кабінету ЦПМСД С.П. Апостол.

Ще одним дарунком для всіх медиків краю стала чудова концертна програма, підготована їхніми колегами.