Вторник, 26-09-2017, 18:20 | Вхід

Новини міста


«Зірковий парад шкільного дивосвіту»

18 травня  дружну родину Лохвицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №2, учнів, вчителів, батьків, зібрало спільне  свято – «Зірковий парад шкільного дивосвіту»  – свято вшанування учнів, які стали кращими у 2016 – 2017-му навчальному році, досягли високих результатів у навчанні, мистецтві та  спорті.

Це свято її величності науки, свято втілених здібностей і талантів, свято переможців, де було  відзначено найкращих учнів і вчителів, які гідно представили свою школу і наше рідне місто на обласних предметних олімпіадах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. 

Сучасний учень – це розвинена, нестандартна особистість, вимоглива до свого наставника. А виховати творчого учня може лише творчий вчитель, який і сам є особистістю. І тут треба сказати, що Лохвицькій ЗОШ №2 є ким пишатися, адже вона має потужний потенціал обдарованої молоді та високомайстерний педагогічний колектив, який займається розвитком розумових та творчих здібностей школярів.

На освітньому, спортивному та мистецькому горизонті школи того дня «сяяло» аж 68 зірок!  Серед яких були і найяскравіші. Так  4 учні школи відзначилися як переможці обласних олімпіад із біології, англійської мови, української мови та літератури, технологій, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» (Владислав Кириченко, Оксана Войтко, Вікторія Золотар, Олена Онацька).

5 учнів протягом року стали дворазовими та триразовими переможцями районних олімпіад із базових дисциплін (Вікторія Мислінська, Іван Жерняк, Іванна Шетеля, Костянтин Костоглод, Анна Портяна).

59 учнів школи у 2016-2017 навчальному році стали переможцями олімпіад із базових дисциплін, мистецьких конкурсів, інтелектуальних та спортивних змагань.

За учнівськими досягненнями – невтомна праця вчителів, які й підготували переможців та призерів.  У когорті  самовідданих – вчителі української мови та літератури Людмила Василівна Гресь та Наталя Анатоліївна Ігнатьєва, вчитель трудового навчання Юрій Іванович Петренко, вчитель англійської мови Ірина Іванівна Верхівська, вчитель біології Ганна Василівна Отюцька, яка протягом 22-х років готує переможців всеукраїнських та обласних олімпіад.

З успіхами учнів та вчителів щиро привітав Лохвицький міський голова Віктор Іванович Радько:

  –Від себе особисто та від імені лохвицької громади хочу щиро побажати всім учням: розвивайтеся, дерзайте, виростайте геніями, будьте першими в науці і високими душею в житті!

А вам, шановні вчителі, дозвольте висловити сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного міста.

Бажаю  вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил та натхнення. Нехай супутниками усіх ваших починань будуть успіх і удача, а ваша шкільна освітянська нива хай завжди буде щедрою на сходи.

Цьогорічні перемоги школярів є стартовим майданчиком для їх подальшого розумового та духовного росту. Попереду – нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта школи, міста, країни. І вам, дорогі діти, відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати Україну. Вам бути господарями на цій землі. Вам належить майбутнє. Хай же воно буде мирним і щасливим, – побажав школярам очільник лохвицької громади.

Протягом свята він виконував почесну місію нагородження  – весь багаточисельний зірковий склад школи отримав цінні подарунки та грамоти від Лохвицької міської ради.