Вторник, 19-09-2017, 15:42 | Вхід

Новини міста


Звернення міського голови

Шановні лохвичани та жителі селища Криниця!

На центральну частину країни обрушилася стихія, у вигляді шквалу снігу. Такого снігу давно вже не було. Дане природне явище зачепило наше місто. За добу намело кучугури снігу, які паралізувало все навколо. Лохвичани та криничани опинилися  у сніговому полоні.
Міська рада робить все можливе і неможливе, щоб відчистити місто від снігу. На жаль, сьогодні комунальної   техніки не вистачає, щоб зробити це повністю і вчасно. Техніка, яка знаходиться в комунальному господарстві не розрахована та таку кількість опадів. В процесі прибирання снігу обладнання ламається, внаслідок чого витрачається час на усунення поломок.
Скажу відверто – складається враження, що всі ці  п’ять років попереднє керівництво Лохвиці працювало на знищення комунальної власності.
Не було придбано жодної одиниці для розчищення снігу та обладнання до техніки. Не було заготовлено  суміші для посипки доріг.
Хочу подякувати свідомим мешканцям міста та селища, які вчасно згуртувалися, оцінивши ситуацію, та власною працею допомогли прибирати сніг від будинків та прибудинкових територій.
На сьогоднішній день створено оперативний штаб по боротьбі зі стихійним лихом. Обіцяємо, що найшвидшим часом сніг буде розчищено.
Прошу мешканців нашого міста та селища Криниці з розумінням поставитися до ситуації виявити повагу та терпіння до роботи комунальних служб міста. По можливості самим долучатися до прибирання своїх помешкань. Разом ми зможемо відчистити місто від снігу та не допустити снігового колапсу.
 

З повагою міський голова Віктор Радько.