Вторник, 19-09-2017, 15:43 | Вхід

Новини міста


Звернення міського голови

На допомогу зі сніговою стихією

У зв’язку зі значними опадами на розчищення міста Лохвиця та села Криниця від снігу комунальні служби Лохвицької міської ради направили  всю наявну снігоочисну техніку та значний людський ресурс. Залучається також необхідна техніка приватних підприємців та підприємств міста.
Проте з великою кількістю снігу, який випав від учорашнього вечора і продовжує йти сьогодні (слід очікувати і в наступні дні), комунальники просто фізично не можуть впоратися.
Тому міська влада звертається до всіх лохвичан та криничан, керівників підприємств, установ та організацій міста допомогти комунальникам, особливо двірникам, у боротьбі зі сніговою стихією –  вийти і розчистити від снігу території біля під’їздів своїх будинків, прилеглу до них, допомогти розчистити внутрішньоквартальні дороги та доріжки, якими ми всі рухаємося до зупинок транспорту, магазинів, аптек, ін. закладів соціального захисту, тощо.
Можна багато нарікати на роботу комунальних служб, але за таких складних погодних умов, які склалися на сьогодні, необхідно об’єднати зусилля усієї територіальної громади, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність міста та села.