Четверг, 24-08-2017, 03:16 | Вхід

Новини міста


ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

21 січня 2017 року у районному Будинку культури  відбулася відкрита зустріч Лохвицького міського  голови з територіальною громадою.

Віктор Іванович Радько прозвітував про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради за 2016 рік та ознайомив лохвичан із планами міської ради на 2017 рік.

Відкритий  діалог влади і громади пройшов у атмосфері взаєморозуміння. Лохвичани та гості міста, які взяли участь у обговоренні, внесли свої пропозиції щодо подальших кроків розвитку міста Лохвиця та села Криниця, подякували міському голові та його команді за гідну турботу про територіальну громаду.

Після завершення звіту пройшли громадські слухання щодо ініційованого міським головою добровільного об’єднання територіальних громад району  в Лохвицьку територіальну громаду з центром у м. Лохвиця. Доповідачем по цьому питанню виступила секретар міської ради Т.В. Даценко, у обговоренні взяли участь міський голова В.І. Радько, голова Лохвицької РДА В.В. Рязанов, голова районної ради А.О. Храпаль, депутат міської ради В.М. Севастьянов.

У результаті проведеного голосування ініціатива міського голови здобула підтримку, тобто лохвицька територіальна громада дала згоду на те, щоб до неї за своїм бажанням приєднувалися інші громади району.

На завершення зустрічі з концертною програмою «Збережи мене в серці своїм» перед лохвичанами виступив заслужений артист естрадного мистецтва України Олексій Похвала, подарувавши всім присутнім незабутні позитивні емоції.