37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Із робочої наради освітян Лохвицької ОТГ

DSC04152s7 лютого в адмінприміщенні міськради під головуванням начальника відділу освіти виконкому Лохвицької міської ради Т.В. Заїки відбулася робоча нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих ДНЗ та директорів закладів позашкільної освіти. У засіданні взяв участь і Лохвицький міський голова
В.І. Радько:

–Хотів би, щоб у такому складі, як сьогодні, ми зустрічалися на початку кожного місяця. Це б дало змогу разом обговорювати і вирішувати проблеми, які виникають по кожному навчальному закладу.

Освіта – одна з найголовніших сфер, на яку повинна звертати увагу Лохвицька ОТГ. Тому знайте: для вас двері в мій кабінет відкриті в будь-який час, – запевнив освітян громади міський голова.

Потім у робочому порядку були розглянуті окремі питання функціонування освітніх закладів. Цього разу вони стосувалися харчування учнів у Лохвицькій гімназії №1, Лохвицьких ЗОШ №2 і ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів та Васильківській ЗОШ І-ІІ ступенів. Зокрема йшлося про можливість реалізації на місцевому рівні державної програми «Шкільне молоко».

– З 1 вересня цього року ми плануємо змінити систему харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах. На даному етапі запровадження програми «Шкільне молоко» могло б стати першою ластівкою у покращенні дитячого харчування, – відзначив В.І. Радько. У обговоренні даного питання взяв участь і начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Лохвицького районного управління головного управління держспоживслужби в Полтавській області О.В. Закордонець.

Про організацію безоплатного харчування дітей пільгових категорій у загальноосвітніх закладах Лохвицької ОТГ на нараді йшлося у інформації В.Г. Лавренко – провідного спеціаліста відділу освіти виконкому Лохвицької міської ради.