37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Вдалий жарт у грі КВН – шлях до перемоги!

kvk s6 лютого цього року в рамках обласного огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти відбулася обласна зональна гра КВН в Будинку культури м. Пирятина.

На цю гру прибуло 8 команд із Чорнух, Чорнухинського району, Пирятина, Оржиці, Оржицького району, Гребінки та команда Лохвицького міського ЦДЮТ «Вінегрет» (керівник Захарова Н.Є).

Цьогорічною темою гри КВН стала зимова олімпіада-2018, яка мала назву «Спорт до сьомого поту». Кожна команда жартувала, показувала мініатюри, сценки.

Метою цієї зустрічі була не лише боротьба за почесне звання гравців КВН, а й демонстрування вміння дарувати глядачам і вболівальникам веселий настрій. Основними етапами гри були: «Візитка» – конкурс, у якому команди представляли себе; «Тріатлон», який поділявся на «Розминку» і «Біатлон», де гравці демонстрували свій інтелект і винахідливість; відеоконкурс під назвою «Неіснуючі види спорту» та домашнє завдання «Школа олімпійського резерву».

Виступи оцінювали не лише глядачі, а й компетентне журі з Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Всі команди проявили неабияку акторську майстерність, вміння жартувати та імпровізувати на сцені, а ще й зуміли розкрити з тонким гумором тему КВН.

Сміх в залі не втихав. Вболівальники підтримували оплесками і бурхливими оваціями всі команди КВН цієї веселої гри.

Приємно відзначити, що лохвицька команда стала призером зональної гри КВН і вже готується до півфіналу, який пройде 16 лютого в
м. Полтава.

Хочеться побажати нашим юним гравцям так тримати і бути вірними своєму девізу «Команда «Вінегрет» – Лохвиця, вперед!».

Команда КВН « Вінегрет» Лохвицького міського ЦДЮТ дякує відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради за надання транспорту для поїздки, спонсору Власенку А.М., депутату Полтавської обласної ради, директору Лохвицького РБК Тарапаті М.В., музичному оператору та методисту Лохвицького РБК Тищенку Р.В. і Хорошилову А.С., батькам гравців команди Друзд А.В. та Грязюку О.О., а також директору Ю.М. Дерев´янко і всій команді педагогічного колективу ЦДЮТ за надану допомогу в організації участі в грі.

                                                           Н. Захарова,

керівник команди КВН