37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

«Партнерство заради майбутнього»

IMG 4809sСеред принципів Нової української школи Міністерство освіти і науки України декларує педагогіку партнерства, що ґрунтується на співпраці учня, вчителя та батьків.

Метою партнерства між школою та батьками є інтеграція батьків у педагогічний процес шляхом створення необхідних і достатніх умов для залучення сім’ї до супроводу дитини у освітньому процесі.

Ефективне партнерство можливе за сформованості у батьків готовності до взаємодії зі школою на паритетних засадах, з опорою на розуміння того, яку діяльність краще виконає школа, а яку – сім’я.

«Партнерство заради майбутнього» – саме таке питання було розглянуто на спільному засіданні ради та батьківського комітету Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, яке відбулося 08.02.2018р.

Заступник директора школи Левченко О.І. на основі мультимедійної презентації висвітлила характер ключових змін Нової школи. Провідний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради Лавренко В.Г. проінформувала присутніх про перспективи розвитку навчальних закладів ОТГ. Згідно з планом роботи батьківського комітету заступник директора школи Колєнова О.І. підвела підсумки співпраці батьків та вчителів у вихованні та навчанні учнів за І семестр.

  А ділі в ініціативних групах спільно члени ради і батьківського комітету аналізували ефективність традиційних та інноваційних форм тісної взаємодії школи і батьків, шукали дієві шляхи удосконалення партнерства відповідно до концепції Нової української школи. Прислухались до порад шкільного психолога. Було цікаво і корисно.

У результаті підійшли до необхідності створення спільного соціального проекту «Партнерство заради майбутнього».

Ліричне завершення спільного засідання сприяло зміцненню довіри, поглибило взаєморозуміння, поєднало помисли у прагненні зробити майбутнє наших дітей щасливими.