37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

8 Березня – Міжнародний день захисту прав жінок і миру

08032018 Шановні мешканки Лохвицької об’єднаної територіальної громади!

У нашому календарі не бракує різноманітних свят, проте саме 8 Березня позначене особливим емоційно-піднесеним настроєм, щирими почуттями любові і поваги до її величності Жінки.

Це свято схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а ви, жінки, були й залишаєтеся його кращою половиною.

Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро, знання та любов. Важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець! Своєю мудрістю ви обминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє.

Дорогі жінки, матері, дружини, сестри, доньки, невістки і подруги! Від щирого серця бажаю, щоб у кожній вашій жіночій долі завжди було сонячно й затишно. Нехай нова весна дарує вам красу та натхнення, радість в особистому житті і успіх у професійній діяльності. Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні! Мирного неба, міцного здоров’я та Божого благословення вам, наші любі, чарівні жінки!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова

Скликати 17 сесію Лохвицької міської ради 7-го скликання, пленарне засідання якої провести 20 грудня 2018 року о 1400 в приміщенні адміністративного будинку міської ради у м.Лохвиця по вул. Перемоги,19.

Проекти рішень 17 сесії