37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Усім жінкам присвячується

 dsc0830sНарешті настав той березневий день, коли сильна стать могла порадувати всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка – це, перш за все, чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

Лохвицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 ці весняні дні не оминули стороною. У переддень свята,  6 березня, учні 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б класів школи подарували чудовий настрій та море емоцій своїм мамам, бабусям під час свят.

Своїми запальними танцями, піснями вони вітали все жіноцтво. У 3-А, 3-Б, 4 класах відбулися свята для наших чарівних дівчаток, на яких хлопці вражали своїх подруг талантами та сюрпризами.

7 березня учні 11 класу влаштували день самоврядування, під час проведення якого на собі відчули, як важко провести урок, заспокоїти вередливу дітвору.

Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу став концерт, який приготували учні 5 – 11 класів. Вони порадували своїм співом, ліричними та запальними танцями, читанням зворушливих віршів справили незабутнє враження. Це було цікавим і ніжним подарунком від креативних організаторів – учнівського самоврядування та педагога-організатора школи О.М. Роман.

На це свято із найкращими побажаннями до нас завітала начальник відділу освіти виконавчого комітету Лохвицької міської ради Тетяна Володимирівна Заїка. За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, відданість і вагомий внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді лохвицької громади та з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня вона вручила грамоту відділу освіти виконкому Лохвицької міської ради учителю історії Людмилі Анатоліївні Костоглод.

Педагогічний  та учнівський  колектив школи ще раз вітає всіх жінок та дівчат зі святом. Хай здійснюються всі ваші  бажання, мрії  і найкращі сподівання!

         Любов Шагановська,

заступник директора з виховної роботи

Скликати 17 сесію Лохвицької міської ради 7-го скликання, пленарне засідання якої провести 20 грудня 2018 року о 1400 в приміщенні адміністративного будинку міської ради у м.Лохвиця по вул. Перемоги,19.

Проекти рішень 17 сесії