37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Підписано угоди про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу

130318s6 березня у Полтавській обласній раді відбулася традиційна урочиста церемонія підписання угод про фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року. Від обласної ради угоди підписав голова обласної ради Олександр Біленький, від органів місцевого самоврядування міст, районів, об’єднаних територіальних громад – їхні очільники.

Інтереси Лохвицької об’єднаної територіальної громади на цьому зібранні представляв Лохвицький міський голова Віктор Радько, адже проект співробітництва територіальних громад Лохвицької міської ради, Васильківської та Свиридівської сільських рад Лохвицького району на тему «Запровадження сучасної системи поводження з твердими побутовими відходами на територіях громад Лохвицького району Полтавської області «Очистим землю від сміття задля здорового життя!» є одним із переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

За інформацією прес-служби Полтавської обласної ради, у минулому році переможцями обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області було визначено 52 проекти з впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій на об’єктах соціальної сфери; поліпшення соціальної інфраструктури населених пунктів; охорона навколишнього природного середовища; розвитку спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів. З них: 19 проектів сільських рад, 3 проекти селищних та міських рад міст районного значення, 14 проектів районних рад, міських рад обласного значення, об’єднаних територіальних громад, 16 спільних проектів територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад. На їх реалізацію з обласного бюджету виділено майже 18 млн. грн.

У рамках співпраці обласної ради з проектом «Реформа управління на сході України», що виконується GIZ за дорученням Уряду Німеччини, по 6 проектах співробітництва територіальних громад, в тім числі і по проекту «Очистим землю від сміття задля здорового життя!», існують і виконуються домовленості щодо спільного фінансування заходів.

Завдяки цій співпраці на території Лохвицької ОТГ наразі вже збудовано 26 (із 33-х) запланованих контейнерних майданчика біля багатоквартирних будинків та закуплено тисячу індивідуальних євроконтейнерів для мешканців приватного житлового сектора. Одним з наступних етапів впровадження проекту буде придбання сміттєвоза із заднім завантаженням, заплановане на червень 2018 року.

Скликати 17 сесію Лохвицької міської ради 7-го скликання, пленарне засідання якої провести 20 грудня 2018 року о 1400 в приміщенні адміністративного будинку міської ради у м.Лохвиця по вул. Перемоги,19.

Проекти рішень 17 сесії