37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Лохвицька міська служба благоустрою на розчистці містка

dsc07182sЗавдання, яке постало сьогодні перед робітниками Лохвицької міської служби благоустрою, важко назвати легким. Весняне багатоводдя, що змусило річку Лохвицю вийти з берегів, принесло з собою багато прикростей. Найбільші з них – сміттєві затори під містками. І якщо біля металевого містка навпроти Благовіщенської церкви зараз тримається лише острівець побутового непотребу, то на містку, що веде через річку на вулицю Берегова, спостерігається апокаліптична картина. Біля нього просто стоїть загата з гілок, стовбурів дерев, пластикових пляшок та іншого сміття, пряме місце якому місце – на сміттєзвалищі.

Отож, розпочавши роботу зранку, 10 працівників служби благоустрою під керівництвом начальника В.М. Бобоні докладали чимало зусиль, аби витягнути непотріб із води. Діставали багром гілки і стовбури дерев, розпилювали, аби їх можна було підняти і винести на сушу. Дерева, які плавали віддалік, буксирували на мілину за допомогою гумового човна. При цьому наявність інструменту і спецодягу не рятувала людей від холодної води.

На 14 годину «улов» працівників служби благоустрою становив два причепа сміття, яке вони винесли по обидва боки містка.

Відмічаючи старанність, з якою поставилися працівники до цього нелегкого завдання, начальник Лохвицької міської служби благоустрою М.В. Бобоня зауважив, що для того, аби повністю розчистити цю ділянку річки потрібно не менше двох днів.