37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Із оперативної наради у міського голови

Зі слів подяки на адресу Лохвицької міської служби благоустрою на чолі з її начальником М.В. Бобонею, працівники якої добре спрацювали на підготовці ґрунту та озелененні газонів вулиці Шевченка, розпочав оперативну нараду Лохвицький міський голова В.І. Радько. Наразі смарагдові сходи викликають захоплення не тільки у мешканців міста, а й радують око транзитерів.

Активізувати процес косіння трави і бур’янів на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків та на узбіччях центральних вулиць міста Лохвиця – таке спільне виробниче завдання поставив міський голова директору КП «Лохвиця-сервіс» С.Г. Турчину та начальнику Лохвицької міської служби благоустрою М.В. Бобоні.

Серед найактуальніших питань, розглянутих на нараді, –проведення оздоровлення дітей Лохвицької ОТГ. За інформацією провідного спеціаліста відділу культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лохвицької міської ради В.М. Петрошевич наразі на умовах співфінансування обласного і міського бюджетів ОТГ готова оздоровити 55 дітей.