37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Школа лідерів

Лохвицький міський ЦДЮТ – центр по роботі з лідерами дитячих громадських організацій шкіл міста та району. При центрі багато років діє міська «Школа лідерів», діяльність якої спрямована на підготовку дітей з лідерськими здібностями, що організовують навколо себе своїх ровесників і координують їх діяльність.

Цього року з 1 по 8 червня при Лохвицькому міському центрі дитячої та юнацької творчості у рамках довгострокового проекту «Я – лідер» (керівник Ставицька Н.К.) пройшло навчання дітей-активістів зі шкіл міста. Педагоги-позашкільники центру навчали 20 лідерів. Вони прививали підліткам демократичну культуру особистості, вчили формам ефективної організації управління, уміння вирішувати конфлікти, спілкуватися з однолітками.

У ході роботи «Школи…» підбиралися та проводитися заняття – ділові та рольові ігри, вправи на взаємодію у групі, тренінги, творчі завдання, конкурси, КТС, екскурсії тощо.

У результаті навчання діти набули життєво важливих умінь і навичок, направлених на соціалізацію особистості дитини в суспільстві.

Н. Ставицька,

методист ЦДЮТ

View the embedded image gallery online at:
https://www.lmr.gov.ua/272-shkola-lideriv.html#sigProId115c7462cf