37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

28 червня – День Конституції України

Шановні громадяни,

дорогі мешканці Лохвицької ОТГ!

28 червня 1996 року увійшло у новітню історію нашої держави як загальнонаціональне свято. З прийняттям Конституції – Головного Закону української держави – у літописі нашої країни розпочався новий етап розвитку демократії.

Прийняття Конституції дало поштовх до розвитку усіх сфер суспільного життя, усіх галузей законодавства, економічних, соціальних та духовних перетворень у суспільстві.        

За роки, які минули з дня ухвалення Основного Закону, Україна пережила кризи та підйоми, втрати й здобутки, а її Конституція – серйозні випробування на міцність.

Усім нам ще треба багато і дружно працювати, щоб Україна стала розвиненою європейською державою. Та я вірю – все у нас вийде! Треба лише не забувати, що держава – це ми з вами, і тільки разом можемо зробити нашу Україну такою, щоб наші діти та внуки нею пишалися.

Тож від щирого серця вітаю всіх мешканців Лохвицької ОТГ із Днем Конституції! Бажаю кожному здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо своєї родини, нашої громади та всієї України!

                                                        Віктор Радько,

Лохвицький міський голова