37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Всеукраїнська естафета пам’яті у Лохвиці

11 вересня Лохвиччина приймала Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України», присвячену 75-й річниці визволення Лохвицького району від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні.

Із цієї нагоди на центральній площі м. Лохвиця біля пам’ятника Невідомому солдату та стели з іменами загиблих у роки війни земляків відбувся урочистий мітинг, на якому була присутня делегація з Гадяцького району. Участь в урочистому заході взяли працівники виконкому Лохвицької міської ради на чолі з першим заступником міського голови С.Ю. Шрамком.

Наш святий обов’язок – зберегти пам'ять про тих, хто у грізні роки воєнного лихоліття героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш край від фашистських окупантів – ці слова рефреном пройшли у виступах учасників мітингу.

У пам'ять про всіх героїв та на честь 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, учасники мітингу передали капсулу із землею, зрошеною кров’ю захисників Вітчизни, Лохвицькому краєзнавчому музею ім. Г.С. Сковороди.

Лохвичани і гадячани поклали квіти до Вічного вогню на знак вдячності за врятований від нацизму світ.

14 вересня разом з альбомом під назвою «Полтавська область. Естафета пам’яті «Слава визволителям України» Лохвиччина передасть естафету пам’яті Чорнухинському району.

Скликати 22 сесію Лохвицької міської ради 7-го скликання, пленарне засідання якої провести 21 червня 2019 року о 1400 в приміщенні адміністративного будинку міської ради у м.Лохвиця по вул. Перемоги,19.

Проекти рішень