37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Відсьогодні нова велопарковка – в дії!

Лохвицька ОТГ ввійшла у п’ятірку об’єднаних територіальних громад України, де в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах» за підтримки місцевої влади у кілька етапів проходить кампанія «Велосипедом до школи».

Проект «Зелене світло для велоруху в громадах» реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Метою проекту є покращення ставлення до велосипедного руху як економічного, сталого та привабливого транспорту для щоденних поїздок.

У Лохвицькій ОТГ велотранспорт є досить популярним засобом пересування серед мешканців різних вікових категорій. У числі завзятих велосипедистів – дорослі і діти, які курсують цим видом транспорту на роботу та в начальні заклади.

Це й пожвавило інтерес координаторів проекту, які   розгорнули на території нашої ОТГ кампанію «Велосипедом до школи». За участю координаторів і волонтерів Асоціації велосипедистів Києва попередньо були розроблені безпечні веломаршрути по місту, проведено велошколи та презентації відеороликів про безпеку дорожнього руху для школярів. А головне – ними був визначений навчальний заклад із нагальною потребою спорудження на його території велопарковки. Ним стала Лохвицька ЗОШ І–ІІІ ступенів №2. Підтримавши ініціативу, Лохвицька міська рада швидкими темпами облаштувала основу – мощений плиткою майданчик.

А вчора, 21 жовтня, пройшло впровадження чергового етапу кампанії «Велосипедом до школи» – встановлення велосипедних парковок із навісами.

І вже ранок 22 жовтня став особливим для школярів і вчителів ЗОШ №2 – сьогодні вони вперше із задоволенням скористалися новою велопарковкою.