37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

ПЕРЕМОГИ НАШИХ КАРАТИСТІВ

Перемога каратистів

21 жовтня в м. Одеса відбувся відкритий кубок Одеської області з кіокушинкай карате, в якому взяло участь 14 команд. Лохвицькі каратисти достойно виступили на цих змаганнях. Дев’ять перших, сім других та п’ять третіх місць – такий результат наших спортсменів.

Чемпіонами в своїх категоріях стали: Волков Дмитро, Радько Артур, Прядка Тімур, Заславець Вячеслав, Боряк Владислав, Касян Яна, Кандиба Карина, Овсяник Владислав, Овсяник Вячеслав.

Друге місце: Масько Богдан, Пучка Захар, Крупина Настя, Коновал Настя, Лихвар Іван, Яковина Євгеній, Панченко Олександр.

У поєдинках за бронзу перемогу отримали: Слинько Ярослав, Заїка Олександр, Рак Артем, Прядка Прохор, Косенко Назар.

4 місце у Самойленка Даниіла, Рябця Олександра, Блохіна Володимира, Журавського Олександра.

За два тижні до цього деякі наші каратисти взяли участь у Кубку Світу, який відбувся в м. Будапешт (Угорщина). Дробченко Тетяна посіла друге місце, Дунаєвський Максим став третім. Крім змагань діти відвідали тропікаріум та океонаріум, видатні місця (Королівський палац, Будайська фортеця, Рибальський бастіон, Ланцюговий міст Сечені, Будинок парламенту Угорщини – Орсагхаз, площу Героїв, а ввечері відбулася захоплююча подорож на кораблі по Дунаю. Після змагань спортсмени відвідали мальовниче місто Егер і його цілющі термальні купальні.

У черговий раз висловлюємо слова подяки голові райдержадміністрації Рязанову В.В. та Лохвицькій міській раді за постійну підтримку спортсменів та надання безкоштовного автобуса для поїздки в Одесу.

Володимир Прядка,

тренер