37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Слово міського голови

Шановні жителі громади! 

Дорогі земляки!

Із виборів 29 жовтня 2017 року наша Лохвицька об’єднана територіальна громада розпочала відлік своєї новітньої історії. Щира вдячність кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов на дільниці і висловив свою громадянську позицію.

Волевиявленням громади сформовано депутатський корпус міської ради, персональний склад якого Лохвицька міська виборча комісія оприлюднить 7 листопада. Вірю, що плідна праця на благо нашої громади стане основним пріоритетом для представників політичних партій, які здобули більшість голосів виборців.

Для мене особисто рішення вдруге балотуватися самовисуванцем на посаду міського голови було не емоційним, а зваженим і усвідомленим. Результати підрахунку голосів показали, що 3 620 мешканців громади, а це 74% виборців, віддали за мене свої голоси. Щиро дякую вам за таку значну підтримку!

Під час виборчої кампанії я не давав порожніх обіцянок, не займався політиканством, не опускався до брудних технологій у намаганні очорнити опонентів. Натомість разом зі своєю командою провів 58 зустрічей із мешканцями громади і на кожній із них виокремив проблеми, з якими стикаються жителі міста, сіл, мікрорайонів, вулиць. І моя друга поспіль перемога стала можливою завдяки щирому, відкритому діалогу з мешканцями. Наступним кроком стане вирішення проблемних питань життєдіяльності населених пунктів громади.

Дякую вам, дорогі земляки, за надану можливість впроваджувати мій життєвий і професійний досвід у конкретні справи, покликані зробити з міста Лохвиця, сіл Криниця, Васильки, Гаївщина, Христанівка куточки підвищеного комфорту проживання мешканців – з якісними дорогами, розвиненою інфраструктурою, новими робочими місцями, високими стандартами життя.

Разом з тим ваша довіра – це і велика відповідальність для мене і моєї команди однодумців. Знаю, що повинен виправдати сподівання всіх виборців, у тому числі не словом, а ділом переконати тих, хто цього разу не голосував за мене.

Запевняю, що робитиму все можливе, аби моя передвиборча програма була втілена у життя! Я сповнений рішучості та завзятості й надалі реалізовувати обіцяні програми, усі заплановані проекти, що сприятимуть розвитку міста і сіл.

Шановні жителі громади! Попереду в нас – чимало справ. Але я впевнений, що разом ми не тільки збережемо кращі господарські досягнення, наші соціальні та культурні надбання, а й втілимо програму успішного розвитку міста Лохвиця, сіл Криниця, Васильки, Гаївщина, Христанівка. Бо разом ми сила, здатна зробити нашу Лохвицьку об’єднану територіальну громаду процвітаючою!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова