37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята, яке сьогодні разом з вами святкує вся Україна!

Даруючи людям радість, ви несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте свій край і рідну Україну!

Шановні працівники культури! Ви згуртовуєте навколо себе людей – аматорів самодіяльного мистецтва і допомагаєте розквіту їхніх талантів. Громада високо цінує ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі зміни на краще у нашому духовному і суспільному житті.

Від імені об’єднаної територіальної громади та від себе особисто щиро дякую працівникам відділу культури райдержадміністрації, районного Будинку культури, центральної бібліотеки, учасникам аматорських вокальних і хореографічних колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Хай здійсняться всі ваші задуми і плани, надії і мрії, а кожний день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість успіхів і життєвих перемог. Бажаю вам тепла у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчого неспокою і невичерпної наснаги. І хай ніколи не згасає мистецький вогник у ваших серцях!

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова