37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

За сміття – максимальний штраф!

Неприємний інцидент, що стався на вулиці Урожайній, став приводом для зібрання адміністративної комісії при виконкомі Лохвицької міської ради.

На засіданні, що відбулося під головуванням першого заступника міського голови Сергія Шрамка, був розглянутий випадок створення на лугу сміттєзвалища. Про те, що їх сусід тракторним причепом вивіз непотріб на територію, яку раніше люди впорядкували гуртом і власним коштом, у Лохвицьку міську раду повідомили самі жителі Урожайної.

Інспектор міської служби благоустрою Тамара Хвостик, яка оперативно прибула на місце, склала протокол про порушення громадянином Т. статті 152 Правил благоустрою території Лохвицької міської ради. Протокол підписали три свідка, які бачили все на власні очі, робили зауваження сусіду, а у відповідь отримали нецензурну лайку.

Викликаний на засідання адмінкомісії порушник бурхливо реагував на запитання про мотиви вчинку. Пояснення давати відмовлявся. Погрожував судом.

Але так як інцидент з його участю був повністю доведений завдяки свідченням пильних сусідів, то чоловік мусив в адміністративному порядку відповідати за свій вчинок.

Цього разу члени комісії не були поблажливі, як раніше, коли обмежувалися мінімальною сумою адмінпокарання. Зважаючи на те, що чоловік не розкаявся у своїх антисуспільних діях, штраф він отримав максимальний – 1360 гривень.

Та наступного разу він вже напевне повезе непотріб зі свого двору не в луг, а на сміттєзвалище. Дешевше вийде.