37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Творчий звіт аматорів сільської сцени у об’єднаній громаді

Незабутні враження подарували глядачам аматорські колективи і окремі виконавці Васильківського сільського клубу та Гаївщинського сільського будинку культури на творчому звіті, приуроченому Дню сільського господарства, який 18 листопада відбувся у селі Васильки.

Концертна програма обох закладів культури була цікавою і насиченою. Учасниці ансамблю «Гаївщиночка», вокального ансамблю Васильківського сільського клубу, натхненницею якого є в. о. старости В.Г. Петрашева, окремі виконавці, серед яких солісти, читці, гумористи, показали максимум своїх талантів.

На святковому заході звучали душевні, ліричні, патріотичні та народні пісні. Багато з них оспівували любов до рідної землі, до України, пошану до її традицій, героїчної історії та сьогодення, викликаючи бурхливі оплески і схвальні вигуки «Браво!». Приємно, що люди цінують, знають і люблять такі пісенні твори.

Лохвицький міський голова В.І. Радько, секретар міської ради Т.В. Даценко та депутат міської ради по 26-му округу, а це село Гаївщина, Н.І. Марченко, які побували на творчому звіті, разом з когортою глядачів насолодилися щирістю виступів сільських аматорів та пораділи розмаїттю їхніх талантів.