37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

До Дня Гідності і Свободи

21 листопада з нагоди Дня Гідності і Свободи у Лохвицькому районному Будинку культури пройшов тематичний захід, на якому присутні переглянули відеоматеріали, що ілюстрували доленосні події в Україні початку ХХІ століття – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію гідності 2013 року.         Засвітивши телефонні ліхтарики, учнівська молодь міста, представники установ та організацій вшанували мужність і патріотизм своїх співвітчизників, які у ті непрості часи постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

А-капела звучав зі сцени жалобний гімн Майдану «Гей, пливе кача, по Тисині» під час скорботної хвилини мовчання на знак вшанування світлої пам’яті Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО та всіх, хто віддав свої життя у спробі змінити свою країну, хто заплатив найдорожчу ціну за суверенітет і територіальну цілісність України.

До пам’ятного знака «Борцям за волю України» з написом «Герої не вмирають!» цього дня лягли живі квіти від лохвичан. У церемонії їх покладання взяла участь і делегація від Лохвицької міської ради.