37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Зустріч з Почесним громадянином міста Лохвиця І.Ф.Прокопенком

23 листопада у місті Лохвиця побували студенти і викладачі Харківського національного педагогічного університету на чолі з ректором університету, академіком Національної академії наук, доктором педагогічних наук, професором, заслуженим працівником народної освіти України Іваном Федоровичем Прокопенком. Так само, як і Григорій Савич Сковорода, ім’я якого носить Харківський національний педагогічний університет, Іван Федорович усе життя присвятив педагогічній діяльності.

Освіта збереже Україну – це глибоке переконання нашого земляка, уродженця села Васильки І.Ф. Прокопенка червоною ниткою пройшло через його виступ перед учнівською молоддю міста, зустріч з якою проходила у великому залі Лохвицької райдержадміністрації.          Неповторною і безцінною була атмосфера дружнього діалогу, коли кожен з присутніх школярів міг не лише послухати розповідь ректора і студентів про переваги здобуття професійної освіти у ХНПУ, а й поставити свої запитання, що й зробили лохвицькі гімназисти. До речі, І.Ф. Прокопенко колись навчався у першій школі, спадкоємницею кращих традицій якої пізніше і стала Лохвицька гімназія №1. Для цього навчального закладу ректор передав картину з дарчим написом.

В.о. начальника відділу освіти Лохвицької РДА Т.В. Яковенко, колишня випускниця Харківського педагогічного університету, щиро подякувала гостям: студентам – за цікаву розповідь про їхню Альма-матер, Івану Федоровичу – за можливість доторкнутися до його педагогічної і житейської мудрості.

На згадку про відвідини малої батьківщини заступник Лохвицького міського голови С.Ю Шрамко вручив І.Ф. Прокопенку, який є Почесним громадянином Лохвиці, книгу та сувенірну продукцію з атрибутикою міста.

А далі по маршруту у харківських гостей був Лохвицький краєзнавчий музей ім. Г.С. Сковороди, з яким І.Ф. Прокопенко підтримує давні тісні зв’язки. Цього разу у дарунок для наукових працівників музею він привіз оргтехніку.