37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

У місті Лохвиця хокейний майданчик готують до нового сезону

Споруджений минулоріч за ініціативи небайдужих до спорту активістів міста та за підтримки Лохвицької міської ради хокейний майданчик і в цьому році готується тішити всіх прихильників хокею, здорового способу життя та корисного відпочинку на свіжому повітрі.

Протягом весняно-літнього періоду, коли майданчик фактично «відпочивав», працівники Лохвицької міської служби благоустрою підтримували його трав’яний покрив у нормальному стані, не давали йому забур’янитися. А завдяки тому, що у червні учні Лохвицької гімназії №1 при проходженні практики на прохання міськради пофарбували борти і металеві труби захисної огорожі, майданчик набув естетично привабливого вигляду та зберігає його нині.

Днями робітники служби благоустрою здійснили контрольний догляд за полем майданчика: при корені скосили траву і ретельно вигребли його територію. А небайдужий мешканець міста, активіст від громадськості, палкий хокейний вболівальник і прихильник ХК «Лохвицькі піраньї» Костянтин Гиря, один із когорти ініціаторів спорудження льодового майданчика в місті Лохвиця, і цього року не залишається осторонь його вдосконалення. Металевий контейнер для зберігання інвентарю по догляду і розчистці льодового поля з’явився біля хокейного майданчика завдяки цьому місцевому підприємцю. Наразі реалізовано ще не всі задуми для покращення комфорту відвідувачів катка, та спільними зусиллями зроблені кроки у підготовці майданчика до нового сезону. А вже коли він розпочнеться для лохвичан, тобто коли можна буде заливати лід і взувати ковзани, – рішення виключно за погодою.