37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

Щорічна акція « Майбутнє лісу – у твоїх руках» стартувала на теренах Лохвицького району. До цієї акції активно долучилися вихованці екологічного гуртка «Паросток» Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості.

12 квітня вихованці екологічного гуртка «Паросток» разом із керівниками Дерев'янко Ю.М. , Каблучкою С.І. та працівниками ДП Пирятинського лісового господарства Лохвицького лісництва, зробили невичерпну користь нашому краю – висадили саджанці сосни звичайної на території Токарівської сільської ради. На місці подій нас зустріли Руслан Олексійович Кравченко (лісничий) та Ірина Іванівна Діброва (помічник лісничого), які розповіли нам про те, що значить посадити ліс і створили у нашій свідомості перші уявлення про це.

Також розповіли нам, що молоді дерева повинні рости на відстані 50-70 см одне від одного, садити дерева потрібно не звичайними лопатами, а спеціальним мечем Колосова і поливати їх, на відміну від більшості рослинних культур, не потрібно. Ми багато дізналися про роботу лісівників, про їхню важливу роль у суспільстві. Наші очі загорілися і ми з енергійністю взялися до справи. Робота кипіла досить жваво. Навкруги панував чудовий настрій, і через це втома майже не відчувалася. З веселим гомоном та азартом за кілька годин були висаджені саджанці сосни звичайної. Поряд з нашою ділянкою був ще один ліс, в якому росли сосни. Ми дивилися на наші маленькі саджанці і дивувалися, що колись вони також стануть такими могутніми красунями. Кожен із нас запам’ятав свій рядок, і вже уявляв, як побачить його знову через декілька років. Ми були задоволені своєю роботою.    

Цей день залишив нам незабутні враження. Я думаю те, що ми зробили, запам’ятається нам на все життя. Сьогодні екологічна агітбригада «Паросток» може з гордістю сказати: «Ми посадили ліс!».

                                                   Керівник екологічної агітбригади

                                                   «Паросток» С.І. Каблучка