37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Із засідання виконавчого комітету

15 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Лохвицької міської ради, на порядок денний якого було винесено 25 питань. 8 із них стосувалися проектів рішень по питаннях, які будуть розглянуті депутатами на пленарному засіданні 20 сесії Лохвицької міської ради у четвер 18 квітня. У результаті всі проекти рішень по питаннях фінансового характеру отримали схвалення членів виконкому.

Зосередившись на розгляді соціальних питань, члени виконавчого комітету надали одноразову матеріальну допомогу 21-му учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають на території Лохвицької ОТГ. 16 громадянам надано одноразову матеріальну допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових питань.

Розглянувши подане КП «Лохвиця-сервіс» клопотання, для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, технічного стану будинків та прибудинкових територій виконавчий комітет вирішив затвердити Обов’язковий перелік робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, що надаються комунальним підприємством.

1.Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем: водопостачання, водовідведення, електропостачання.

2.Прибирання прибудинкової території.

3.Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

Активне обговорення на засіданні виконкому викликали питання надання дозволів 3-м фізичним особам – підприємцям на розміщення тимчасових торговельних точок із продажу штучних квітів. У результаті було прийняте рішення цьогоріч востаннє (!) дозволити подібну торгівлю на території Лохвицької міської ради. На наступний рік члени виконкому пообіцяли підтримати ініціативу інших громад, де вже відмовилися від штучних ритуальних прикрас на користь живих квітів та насаджень.

Про заборону стихійної торгівлі у невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях йшлося у черговому рішенні виконкому. Підприємству Лохвицької РСС «Лохвицький ринок» (Палінка В.М.), інспектору виконавчого комітету Лохвицької міської ради (Хвостик Т.Г.), Лохвицькому ВП ГУ Національної поліції України в Полтавській області (Кудеря В.Ю) виконавчий комітет рекомендував постійно вживати заходи щодо протидії та ліквідації несанкціонованої торгівлі на прилеглих до ринку територіях та на території міста.