Спортивний майданчик у Лохвиці урочисто відкрито!

Сьогодні, 16 квітня, у житті Лохвицької об’єднаної територіальної громади відбулася визначна подія – відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри в міні-футбол на території Лохвицької гімназії №1.

На цей урочистий день учнівський та педагогічний колективи гімназії чекали з нетерпінням. Адже віднині за будь-якої пори і погоди уроки фізичної культури проходитимуть на цьому сучасному, естетично привабливому і комфортному спортивному майданчику та приноситимуть справжнє задоволення усім любителям спорту, зокрема юним футболістам.

Привітати учнів із визначною подією в житті навчального закладу і всієї громади завітали почесні гості: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Лохвицької РДА Володимир Рязанов, голова районної ради Анатолій Храпаль.

Право перерізати символічну стрічку було надано гостеві – голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому та господарям свята – голові Лохвицької міської ради Віктору Радьку і директору Лохвицької гімназії №1 Наталії Лисенко.

–Майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол на території гімназії – це лише перший подібний об’єкт спортивної інфраструктури громади, який покликаний створити належні умови для проведення спортивно-масової роботи серед дітей та молоді. Впевнений, що і у двох інших лохвицьких школах незабаром з’являться такі ж спортивні споруди, – сказав, виступаючи на святковому заході очільник Лохвицької об’єднаної територіальної громади Віктор Радько.

Реконструкція спортивного майданчика під майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол на території Лохвицької гімназії №1 стала вдалим прикладом ефективної участі Лохвицької ОТГ у проектах, які реалізуються за підтримки Полтавської обласної ради. Депутатським корпусом Лохвицької міської ради були виділені кошти на підготовку основи майданчика, встановлення огорожі та укладання гумової плитки. Ці роботи виконані місцевим підприємцем Олександром Власенком.

Ошатне штучне покриття майданчик отримав завдяки підтримці тимчасово виконуючого обов’язки голови Полтавської ОДА Романа Товстого, голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, голови постійної депутатської комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександра Алексюка.

Урочиста частина свята перейшла у спортивну. Аби «випробувати» майданчик та свою точність удару по м’ячу, на полі зійшлися у дружньому футбольному поєдинку команди трьох лохвицьких шкіл, порадувавши вболівальників жвавою грою. Лохвицький міський голова Віктор Радько вручив юним футболістам кубки, м’ячі та солодощі.

Спорт – це не просто запорука здоров’я, це і є життя. А гра в футбол культивує в дітях життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль, ефективно співпрацювати в команді, підкорювати власний інтерес загальній меті. І хто знає, можливо серед сьогоднішніх лохвицьких хлопчаків підростають майбутні футболісти, такі як виходець з Лохвицької гімназії, колишній нападник київського «Динамо», що зараз виступає за чернігівську «Десну», Дмитро Хльобас, адже саме з рідної Лохвиці колись стартувала його професійна футбольна кар’єра.

                                               Вікторія Шрамко,

провідний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю