37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! Дорогі земляки!

14 грудня 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської атомної електростанції.       Відтоді саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які сьогодні живуть і трудяться поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих солдатів атомного фронту, які пішли за межу вічності.

31 рік тому мужні та самовіддані люди на очах всього світу здійснили колективний подвиг – не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, чим зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.

Герої Чорнобиля виконали найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і своїм народом – зупинили ескалацію катастрофи та унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч не тільки для України, а й всього світу.

Чорнобиль торкнувся практично кожного українця – хвороби, скалічені долі рідних, близьких і зовсім невідомих людей, які зупиняли ланцюгову реакцію смерті. Чорнобильські дзвони і нині лунають над нами, і цього відлуння вистачить ще не на одне покоління.   

Тож глибока вдячність всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які виявили героїзм у тих екстремальних обставинах! Низький уклін ліквідаторам, які проживають на території Лохвицької об’єднаної громади!

Прийміть побажання міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, миру, добра й злагоди. І хай поруч з вами завжди крокує людська повага і вдячність за зроблену справу!

                                                        З повагою,

Віктор Радько,

Лохвицький міський голова