37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

19 грудня – День Святого Миколая

Шановні мешканці Лохвицької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі діти і дорослі!

 Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая – одним із найрадісніших християнських свят, що щедрує людські оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.    

В Україні здавна шанують Святого Миколая – захисника, наставника і покровителя дітей, тому що він надихає всіх на добро та дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій.

А ще в народі Святого Миколая називають Чудотворцем. І це правда, адже сьогодні виконуються всі дитячі бажання. І навіть дорослі починають вірити в чудеса, що вже казати про малят, які з нетерпінням чекають ранку, аби знайти у себе під подушкою чарівні подарунки!

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерна любові до ближнього, поваги до минулого. Кожен із нас сьогодні є своєрідним помічником Святого Миколая. Тож поділіться своїм добром та любов’ю з ближніми, не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте своє тепло тим, кому це насправді потрібно.

Всім у цей день хочеться побажати того, з цим асоціюється Святий Миколай, – милосердя, завзятості, терпіння. Цей святитель і подвижник прославився своєю добротою і готовністю допомогти тим, хто цього потребує. Нехай же і кожного з нас він не обходить своєю щедрістю, супроводжує сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без опіки!

Бажаю всім миру, достатку і родинного затишку. Хай Святий Миколай благословить нас на світлі помисли, наділить найкращими людськими чеснотами і надихне на нові добрі справи.

Від щирого серця зичу всім здоров’я, радості та великої духовної благодаті. Будьте добрими і уважними один до одного, адже найпростіше благе діло – то вже і є маленьке диво!

                                                           Віктор Радько,

Лохвицький міський голова