37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Із першого засідання виконкому

20 грудня відбулося перше засідання новообраного складу виконавчого комітету Лохвицької міської ради сьомого скликання. Із 23 членів виконкому з поважних причин 5 не з’явилися на засідання, однак це не завадило присутнім конструктивно попрацювати над вирішенням 16 питань, які включав порядок денний.

Так було затверджено Регламент виконавчого комітету (у новій редакції), Перспективний план роботи виконкому на 2018 рік, План діяльності з підготовки регуляторних актів Лохвицької міської ради та виконавчого комітету у 2018 році.

Також присутні затвердили персональні склади комісій (у новій редакції), які функціонують при виконкомі Лохвицької міської ради. Це адмінкомісія (голова комісії – заступник міського голови С.Ю. Шрамко), опікунська рада (голова – провідний спеціаліст виконкому з гуманітарних і соціальних питань Н.П. Дробот), громадська комісія з житлових питань (голова – С.Ю. Шрамко), комісія з розгляду питань встановлення пам’ятних знаків на території Лохвицької міської ради (голова – С.Ю. Шрамко).

Члени виконкому задовольнили ряд прохань заявників, які звернулися до міської ради. Зокрема, 7 громадянам було надано дозволи на видалення зелених насаджень, а товариству «Придніпровська фармацевтична компанія» – на облаштування автомобільної стоянки за адресою: м. Лохвиця, вул. Шевченка, 9/2.

15 громадянам, за рішенням виконкому, надано одноразову матеріальну допомогу: на вирішення соціально-побутових питань допомогу виділено 1 громадянину, 14 – кошти на лікування.

Про затвердження тарифів КП «Лохвиця-сервіс» на централізоване водопостачання та водовідведення – питання, яке викликало найбільш тривале обговорення серед членів виконкому. Розглянувши подані комунальним підприємством розрахунки економічно обґрунтованих витрат, виконавчий комітет вирішив затвердити тарифи у наступних розмірах.

Водопостачання:

         - для населення – 8,28 грн. м3;

         - для бюджетних установ – 18,48, грн. м3;

         - для інших організацій – 19,93 грн. м3.

Водовідведення:

         - для населення – 10,20 грн. м3;

         - для бюджетних установ – 19,80 грн. м3;

         - для інших організацій – 20,50 грн. м3.

Фактично зміна тарифів, стосується лише населення (плата за централізоване водопостачання збільшується на 1,02 грн., що становить 13%, за водовідведення – на 1,50 грн. або на 14,7%). Для бюджетних установ та інших організацій послуги на централізоване водовідведення і водопостачання залишаються на попередньому рівні. Встановлені тарифи вводяться в дію з 1 лютого 2018 року.