37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Пройшов випробування новий піскорозкидач

DSC02674

У той час, коли Україна вже встигла поборотися зі сніговими колапсами, зима на наших територіях залишається малосніжною. Та чи готові лохвицькі комунальники до роботи в зимовий період, в тім числі і до можливих складних погодних умов – на це питання відповів директор КП «Лохвиця-сервіс» Сергій Турчин:

– Для розчистки доріг і тротуарів наше підприємство має шість одиниць техніки: це два автомобілі ЗІЛ, три трактори ЮМЗ, трактори Т-40 і ДТЗ 5404К.

Всі вони обладнані сніговими відвалами. 2 відвали було придбано в минулому році, 2 – виготовлено власними силами. До нового трактора ДТЗ 5404К недавно придбано новий сніговий відвал і тепер він буде працювати на розчистці тротуарних доріжок.

У термінові строки підприємство придбало піскорозкидач-причіп, вантажопідйомністю 3 тонни. Сьогодні на посипанні протиожеледною сумішшю дороги на вулиці Олега Коваленка він успішно пройшов перше випробування.

Якщо говорити про готовність нашого підприємства до снігорозчистки, то ми в минулому році справлялися з усіма, навіть непередбачуваними, ситуаціями. Коли виникала необхідність, наша техніка і вночі працювала. Впевнений, що і цьому році ми справимося зі снігом і ожеледицею, тим більше, що тепер маємо додатково ще й два відремонтованих ЗІЛа, нові трактор ДТЗ 5404К і піскорозкидач-причіп.

Однак є й деяка проблема, пов’язана з тротуарами: навислі гілки дерев і відливи з дахів біля будинків на вулицях Шевченка, Сенчанська, Перемоги та на багатьох вулицях і провулках приватного житлового сектора унеможливлюють проходження техніки. А так як ми плануємо чистити тротуари новим трактором ДТЗ 5404К, що має скляну кабіну і може її пошкодити, то звертаюся до жителів з проханням забезпечити умови навпроти своїх подвір’їв, аби комунальна техніка могла працювати безперешкодно.