37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Новорічна ніч – 2018

02012017sТрадиційно після передзвону курантів вночі 1 січня лохвичани і гості міста збираються у сквері Героїв України біля Головної ялинки, аби розділити один із одним радість казкового новорічного свята. Ось і початок 2018 року ознаменувався дружним зібранням, на якому панували щирі посмішки, теплі рукостискання та найкращі побажання.

Із вітальними словами до присутніх на святкуванні звернувся міський голова В.І. Радько. Він відмітив, що минулий рік збагатив нашу Лохвицьку об’єднану територіальну громаду новим досвідом і можливістю її подальшого розвитку.

«Хай збудеться все задумане, а 2018 рік для кожного з нас особисто і для всієї громади стане роком добробуту та відчутних змін на краще!», – побажав всім міський голова.

Працівники Лохвицького районного будинку культури і Центру дитячої та юнацької творчості представили увазі присутніх святкову виставу, персонажі якої радо запросили дітей і дорослих у веселий хоровод. Десертом новорічної вечірки стали різнокольорові спалахи феєрверку, а розваги та ігри, учасниками яких були і малюки, і молодь, і дорослі не вщухали біля ялинки кілька годин поспіль.

View the embedded image gallery online at:
https://www.lmr.gov.ua/78-novorichna-nich-2018#sigProIdd69208c77f