37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Фури знову безчинствують у Лохвиці

04012018Варто тільки котромусь із водіїв великовагових автомашин помилитися і на перехресті вулиць Сенчанської і Героїв України повернути не у напрямі виїзду з Лохвиці, а в бік центру, як це закінчується неприємностями для міста. Вже другий раз поспіль, розвертаючись, фури буквально «зносять» декоративну металеву огорожу, що тягнеться від перехрестя до поворотку на вул. Перемоги.

Вперше така прикра пригода трапилася 11 квітня 2017 року (її наслідки ви можете бачити на двох останніх фото підбірки). А ввечері 3 січня 2018 року великогабаритна автівка знову вивернула дві секції паркану.

Про те, що це спричинила саме фура, свідчить запис камери міського відеоспостереження. На жаль, світло фар забило зображення на номерному знаку, та для пошуку винуватця у розпорядженні працівників Лохвицького районного відділу поліції є система відеонагляду, під контролем якої знаходяться всі виїзди з міста.

Ліквідовувати ж наслідки інциденту сьогодні довелося працівникам міської служби благоустрою. Незважаючи на незручності, пов’язані з дощовою погодою, вони заново вкопали повалені стовпчики, одну із пошкоджених секцій зварили і порівняли, а от друга не підлягала реставрації, тож замість неї встановили нову, повернувши декоративному парканчику первозданний вигляд.