37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Підготовчі моменти 5-ї сесії

DSC03349s9 січня у вівторок під головуванням Лохвицького міського голови Віктора Радька відбулося засідання колегії ради, на якому депутати попередньо розглянули проекти рішень по питаннях порядку денного 5-ї сесії Лохвицької міської ради 7 скликання, призначеної на четвер 11 січня.

На дорадчому засіданні були присутні 20 депутатів із 26 обраних, що черговий раз засвідчило активність депутатського корпусу, обраного об’єднаною територіальною громадою.

Крім того, плідним був і ранок вівторка: свої передсесійні засідання провели дві постійні депутатські комісії – з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова Анатолій Білан) та з питань водно-земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища, зв’язку та екології (голова Олександр Хоменко).

На думку членів цієї комісії, озвучену після цього на колегії, одне з питань (збільшення меж земельної ділянки під забудову для магазину «Роксолана», розташованого за адресою: м. Лохвиця, вул. Героїв України 14/57) потребувало додаткового вивчення.

Крім цього жоден з проектів рішень 5-ї сесії не вимагав доопрацювання, тож після обговорення депутати попередньо погодили проекти рішень по 22 питаннях порядку денного.

У ході колегії приємною несподіванкою для депутатського корпусу міської ради став візит настоятеля храму Іоанна Хрестителя УПЦ КП Всеволода Бігуна, який разом з півчими поздоровив обранців лохвицької громади із Різдвяними святками.

11 січня о 14.00 год. у режимі онлайн-трансляції на сайті Лохвицької міської ради та на нашій офіційній сторінці в мережі Facebook всі бажаючі зможуть прослідкувати за процесом голосування депутатів по важливих для об’єднаної громади і її мешканців питаннях, зокрема про затвердження актів приймання-передачі майна по Васильківській сільській раді та установах освіти, про забезпечення безоплатним харчуванням учнів 1 – 4 класів у навчальних закладах Лохвицької ОТГ, про визначення вартості цього харчування, про визначення балансоутримувача майна дошкільних та позашкільних навчальних закладів Лохвицької міської ради, про орієнтовний план роботи Лохвицької міської ради на 2018 рік, про вступ до Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», про затвердження ставок орендної плати за землю у відсотках від нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів міської ради на 2018 рік та інших, не менш актуальних питаннях порядку денного 5-ї сесії Лохвицької міської ради 7 скликання.

Фотопідбірка: засідання комісії з водно-земельних відносин; на колегії ради депутати обговорюють проекти рішень (9 січня);

члени комісії з водно-земельних відносин та землевпорядники виконкому міської ради за роботою на виїзді (10 січня).