37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Зберегти те, що маємо

DSC03475sПриміщення Будинку культури у селі Гаївщина збудоване у 1967 році. Відтоді, як і в багатьох селах району, тут процвітала художня самодіяльність. Та навіть більше: частину будівлі займала бібліотека, яка вважалася однією з кращих на Лохвиччині. На її базі часто проводилися виїзні семінари. Багато років цим просвітницьким закладом завідувала Л.В. Дрига.

Та в минулому залишилися ті славні часи, застарів колись багатий книжковий фонд, не стало читальної зали, відійшли від справ люди, які вдихали життя у бібліотечний заклад.

 Із часом тут обвалився коридор, адже приміщення Будинку культури не опалюється, а в тій частині, де раніше була бібліотека, потроху повибивали вінка…

 Наразі  ось у такому стані і перебуває цей об’єкт соціальної сфери села Гаївщина, яким після створення об’єднаної територіальної громади опікується Лохвицька міська рада.

12 січня робітники міської служби благоустрою виконали проміжне завдання – з боку колишньої бібліотеки і тильної сторони будівлі на зиму «законсервували» плівкою всі вибиті шибки і зяючі просвіти у дверях, аби можливі снігопади не завдали шкоди приміщенню. Адже головне зараз – зберегти об’єкт, який став власністю ОТГ.