37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Нові вікна – енергоекономія на перспективу

23032018sУ приміщенні відділу з питань державної реєстрації Лохвицької міської ради, що знаходиться за адресою м. Лохвиця, вулиця Гоголя, 31, проведено заміну 4-х дерев’яних вікон на металопластикові. Відтепер держреєстратори ведуть прийом громадян у значно комфортніших умовах.

Хоча наразі опалювальний сезон підходить до завершення, і календарна весна невдовзі обіцяє довгоочікуваний плюс на термометрі, працівники відділу та відвідувачі встигли переконатися у доцільності зробленого. Адже основні переваги подібних віконних конструкцій помітні неозброєним оком. Це герметичність, теплозвукоізоляція, міцність і естетичність вигляду. А головне – прогнозується, що встановлення сучасних вікон дозволить зменшити витрати енергії на обігрів приміщення на 20 – 25%.

Підтримаймо «Годину Землі – 2018»!

h ua den chas zemliУ суботу 24 березня 2018 року о 20:30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину – Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Кампанія проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду природи (WWF).

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Впровадження програми енергозбереження продовжується

dsc06379sЛохвицька міська рада продовжує впровадження започаткованої у 2016 році програми енергозбереження, направленої на зменшення витрат на оплату електроенергії, спожитої мережею вуличного освітлення. Відповідні роботи виконують працівники КП «Лохвиця-сервіс».

Досягати ефекту економії коштів вдається завдяки поступовій заміні ртутних і натрієвих ламп, що виходять з ладу, на ЛЕД. Електриками комунального підприємства ці роботи проводяться й на плановій основі, коли працівники ПАТ «Полтаваобленерго» замінюють старі дерев’яні електроопори на бетонні.

Поточні завдання служби благоустрою: вчора – обрізка гілок, сьогодні – розчистка канави

dsc06350sРобочим завданням середи для працівників Лохвицької міської служби благоустрою стало обрізання гілок-однолітків на деревах, що ростуть на вулиці Перемога, а у четвер робітники служби передислокувалися на вулицю Сенчанську, де зайнялися розчищенням канави стічних вод.

Із таких, незначних як на перший погляд, але копітких щоденних справ і складаються робочі будні людей, які дбають про естетичний вигляд і комфортність міста. Дерева на центральній частині вулиці Перемоги, позбавлені ними непотрібної порослі, відразу візуально виструнчилися.

День батьківського самоврядування у Лохвицькій ЗОШ №3

img 5150sСпівпраця родини і навчального закладу має ґрунтуватися на взаємоповазі та рівноправному партнерстві. Тому в рамках проведення місячника родинного виховання, реалізовуючи завдання принципів партнерства концепції Нової української школи, 20 березня, саме у Міжнародний день щастя, у школі було запроваджено проведення Дня батьківського самоврядування.

Ця ідея виникла після ознайомлення з досвідом навчальних закладів, які вже спробували провести День батьківського самоврядування в себе. Їх досвід став для нас цікавим, а головне, ми побачили його переваги порівняно з іншими формами роботи з батьками, а саме: можливість повноцінної взаємодії батьків, вихователів і дітей.