37200 ПОЛТАВСЬКА ОБЛ. М. ЛОХВИЦЯ ВУЛ. ПЕРЕМОГИ 19  phone+38(05356)3-18-49 email LOHVITSA_MISKRADA@UKR.NET

Влада та громада: як спиляти дерево у законний спосіб?

DSC04185sЗелені насадження є невід’ємною складовою частиною екосистеми будь-якого населеного пункту та відіграють важливу роль у підтримані нормального екологічного балансу, виконуючи захисні і санітарні функції.

Але з часом, досягаючи вікової межі, вони всихають, піддаються фаутності і не тільки перестають милувати око, а створюють аварійно-небезпечні умови для населення.

Про порядок знесення дерев, які перебувають у аварійному, сухостійному та фаутному стані роз’яснюємо у світлі постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045.

20 лютого – День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20022018Шановні мешканці об’єднаної територіальної громади!

Дорогі співвітчизники!

Чотири роки тому сталися незабутні події, які назавжди вкарбувалися в пам'ять українців. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Мирний протест громадян влада перетворила на криваву розправу, в якій вірні сини і доньки України поклали свої життя за те, щоб кожен новий день для всіх українців був сповнений свободи, надії та світла.

Із засідання виконавчого комітету Лохвицької міської ради

DSC04425sПорядок денний засідання виконавчого комітету Лохвицької міської ради, що відбулося 16 лютого, включав у себе 27 питань, актуальних як для всієї об’єднаної територіальної громади, так і для її окремих мешканців.

З-поміж останніх чільне місце займали питання соціального напрямку, зокрема ті, що стосувалися підтримки мешканців громади. Члени виконавчого комітету, персональний склад якого згідно з рішенням 7 сесії Лохвицької міської ради, що відбулася напередодні, 15 лютого, поповнив В.С. Зінченко (керівник фермерського господарства), вирішили надати одноразову матеріальну допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових питань 35-ти громадянам.

На розчистці міських тротуарів

DSC04268sАби після чергового снігопаду підтримати в належному стані тротуарні доріжки в місті, працівники комунальних служб об’єднують свої зусилля, використовуючи механізовані і ручні засоби. Так трактором ДТЗ 5404К працівники КП «Лохвиця-сервіс» розгортають сніг на широких прохідних ділянках, а бригада робітників міської служби благоустрою на тротуарах в центрі міста підчищає сніг лопатами.

«Подорож до країни закоханих» у міському ЦДЮТ

Багато років тому з´явилася традиція відзначати День Святого Валентина. Це свято дає можливість ще раз нагадати тим, кого ми любимо, про силу нашої любові.

Традиційно щороку це свято відзначають керівники та вихованці Лохвицького міського ЦДЮТ. Ось і в цьому році в стінах нашого закладу була проведена гра-квест «Подорож до країни закоханих» для вихованців гуртка «Умілі руки». Керівник гуртка Наталія Анатоліївна Голобородко підготувала для дітей цікаву гру з різноманітними завданнями та майстер-класами, в яких вихованці демонстрували свої знання і вміння, отримані на заняттях гуртка декоративно-вжиткового мистецтва.